Kategorie

Praca

Praca dla
HANDLOWCA

Sprzedaż elementów pneumatyki PARKER w województwach:
- Mazowieckim
- Łódzkim

Oferujemy:
- praca w prestiżowej sieci ParkerStore
- szkolenia
- samochód
- wysokie wynagrodzenie

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- prawo jazdy kat. B


ZETKAMA

ZETKAMA

Producent armatury przemysłowej Zetkama łączy 70-letnie doświadczenie z nowoczesnymi metodami wytwarzania. Zetkama, jako czołowy producent armatury przemysłowej oraz odlewów żeliwnych, zyskał uznanie na rynku międzynarodowym. Oferta firmy Zetkama obejmuje m.in. przepustnice międzykołnierzowe z napędem elektrycznym, przepustnice z dźwignią oraz z siłownikiem pneumatycznym.

Przepustnice Zetkama typu Wafer

Przepustnica międzykołnierzowa Zetkama z siłownikiem pneumatycznym używane są w sieciach przesyłowych wody zimnej i gorącej oraz powietrza. Wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak aluminiowa obudowa z powłoką epoksydową, wulkanizowane wykładziną EPDM, przepustnice Zetkama posiadają niklowany dysk z żeliwa sferoidalnego oraz żeliwny korpus pokryty warstwą epoksydu. Przepustnice produkowane w różnych średnicach, w zależności od potrzeb odbiorców, są wytrzymałe na szeroki zakres temperatur: -10°C do + 110°C i posiadają ochronę termiczną. Urządzenia Zetkama wyposażone w napęd elektryczny mają sprzęgło do obsługi ręcznej oraz opornik antykondensacyjny. Wysoka klasa szczelności przepustnic Zetkama zapewnia długotrwałe i bezpieczne funkcjonowanie systemów przesyłowych.

Zetkama – optymalne rozwiązanie dla sieci przesyłowych

Urządzenia Zetkama gwarantują wysoki stopień szczelności, łatwy montaż oraz uszczelnienie z EPDM lub NBR. Wysoką jakość armatury przemysłowej Zetkama potwierdzają liczne certyfikaty i pozytywne opinie klientów.


Sortuj po: Nazwie | Cenie Arrow_up | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna